Drodzy Klienci,

od poniedziałku, 29 marca 2021 r. wprowadzamy nowy program lojalnościowy, który będzie wizytówką i stałym elementem naszego sklepu.

Jak będzie działać?


Za każde 1 zł wydane w naszym sklepie Klient otrzymuje 1 punkt lojalnościowy.
Każde 10 punktów to 1 zł obniżki, a więc realne 10% rabatu na wszystkie produkty, a jest ich ponad 50.000!

Punkty lojalnościowe będzie można wykorzystać przy każdych następnych zakupach a ich liczba będzie podawana w koszyku zamówień oraz na kontach Klientów - po zalogowaniu.

Wyciąg z Regulaminu sklepu internetowego:

  • PROGRAM LOJALNOŚCIOWY
  1. Sprzedawca oferuje program lojalnościowy wszystkim Klientom zarejestrowanym w sklepie internetowym (posiadającym konto) za zakupy dokonane wyłącznie w sklepie internetowym.
  2. Każdy zakup w sklepie internetowym, opłacony w całości bez wykorzystania punktów lojalnościowych, uprawnia do otrzymania nowych punktów lojalnościowych w stosunku 1 punkt lojalnościowy za 1 zł wydany na zamówienie ze statusem „Zrealizowane”.
  3. Każde 10 punktów lojalnościowych uprawnia do obniżki kolejnego zamówienia o 1 zł. Wykorzystane punkty lojalnościowe są kasowane.
  4. W przypadku zwrotu towaru, za który Klient otrzymał punkty lojalnościowe, zmniejszona zostanie odpowiednio liczba punktów lojalnościowych Klienta, a jeśli Klient nie będzie posiadał odpowiedniej liczby punktów lojalnościowych, Klient zobowiązuje się do zwrotu kwoty odpowiadającej wartości brakujących punktów lojalnościowych, przy czym każde 10 punktów lojalnościowych ma wartość 1 zł.
  5. Sprzedawca ma prawo potrącenia należności z tytułu rozliczenia brakujących punktów lojalnościowych, o czym mowa w pkt. 4. powyżej, z kwoty oddawanej Klientowi z powodu odstąpienia od umowy zakupu towaru w sklepie internetowym.

Zapraszamy do zakupów!