• Dostawa towarów

010-parcel.svg

Dostawy towarów realizowane są za pośrednicwem firmy InPost lub kurierów naszych Dostawców. Do wyboru mają Państwo doręczenie przesyłki do paczkomatu lub pod wskazany adres przez kuriera.

Standardowy termin realizacji zamówienia wynosi 3 dni robocze, jednakże uprzedzimy Państwa jeśli będziemy wiedzieli, że ten termin może zostać przekroczony w celu potwierdzenia dalszej realizacji zamówienia.
Przesyłka będzie za darmo w sytuacji, gdy przekroczymy 3 dniowy termin dostawy bez uprzedzenia.

Jesteśmy wielobranżowym sklepem internetowym, współpracującym z wieloma hurtowniami, dzięki czemu możemy zaoferować najbogatszy asortyment w umiarkowanych cenach.

Koszty wysyłki są podane zawsze w koszyku zamównia. Wysyłka do paczkomatu kosztuje 8,99 zł brutto. Przy zamówieniach powyżej 100 zł wysyłka jest bezpłatna.
Wysyłka kurierem paczki, ważącej do 20kg i o standardowych gabarytach, na terenie Polski kosztuje 11,99 zł brutto. Przy zamówieniach powyżej 100 zł wysyłka jest bezpłatna.

012-box(1).svg

Koszt wysyłki towarów nietypowych, średnio lub wielkogabarytowych jest ustalany indywidualnie albo jest podany w karcie produktu.

Koszt wysyłki zagranicznej jest ustalany indywidualnie.